top of page
0001_edited.png

Genel Merkez

Genel merkez, şubelenme ve kaliteli kontrol merkezleri operasyonu tamamen kurum kalite kültürü ile alakalı olarak gelişmektedir. Kaliteye hakim olduğumuz kadar, lojistik operasyonlara da hakimiz !

 

Yan tarafta incelediğiniz haritada, üretim yaptığımız bölgelerden çıkan her konteyner ve tır bu istasyonlarda gümrük işlemleri yapılmadan önce tekrar kontrol edilip, standartlara uygun olarak tekrar gözden geçirilir. Ve ilgili gümrük noktalarına yönlendirilir.

Avrupa'ya yaptığımız hızlı sevkiyatlar esnasında İstanbul genel merkez noktası, ancak üçüncü bir kontrol yaptığında ürünlerin çıkışına izin verir. Böylelikle satış esnasında kontrolleriniz ve sisteminiz daha çevik ilerler. İstanbul dışında kalan diğer şubeler ise gemi sevkiyatlarının yapıldığı liman çalışmalarını destekler. Böylelikle ürünler liman sahalarına giriş yapmadan 12 saat önce kontrol edilerek, limanlara girişlerine onay vererek, ürünlerin doğru kalitede, uzun yol gemi seyahati boyunca sağlam gideceğini taahhüt eder. Ürünlerin ömürlerini, kalitelerini ve raf ömrünü garanti eder!

bottom of page